Pasaulinė PCB rinkos perspektyva ir prognozė 2020–2025 m

- 2021-07-06-

Prognozuojamu laikotarpiu (2020–2025 m.) Pasaulinė spausdintinių plokščių rinka augs 4,12% CAGR; 2019 m. Ji buvo įvertinta 58,91 mlrd. JAV dolerių, o iki 2025 m. Prognozuojama 75,72 mlrd.

Per pastaruosius kelerius metus rinka sparčiai augo, daugiausia dėl nuolatinio vartotojų elektroninių prietaisų kūrimo ir didėjančios PCB paklausos visose elektroninėse ir elektros įrangose.

PCB naudojimas prijungtuose automobiliuose taip pat pagreitina PCB rinką. Tai transporto priemonės, pilnai aprūpintos laidinio ir belaidžio ryšio technologija, leidžiančia lengvai prisijungti prie kompiuterinių įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai. Ši technologija leidžia vairuotojams atrakinti transporto priemones, nuotoliniu būdu įjungti klimato kontrolės sistemas, patikrinti savo elektromobilių akumuliatorių būseną ir sekti savo automobilius naudojant išmaniuosius telefonus.

Be to, elektroninių prietaisų, tokių kaip išmanieji telefonai, išmanieji laikrodžiai ir kiti įrenginiai, paklausa taip pat skatina rinkos augimą. Pavyzdžiui, pajamos, gautos iš išmaniųjų telefonų, yra vertos 79,1 mlrd. JAV dolerių 2018 m. Ir 77,5 mlrd. USD 2019 m., Rodo JAV vartotojų technologijų asociacijos (CTA) atliktas JAV vartotojų technologijų pardavimo ir prognozavimo tyrimas.

Neseniai 3D spausdinimas pasirodė esąs viena iš didžiausių PCB naujovių. Tikimasi, kad 3D spausdinta elektronika arba 3D PE ateityje pakeis elektros sistemų projektavimo būdą. Šios sistemos sukuria 3D grandines, spausdindamos substrato elementus sluoksniais, o po to pridėdamos skysto rašalo su elektroninėmis funkcijomis. Galutinei sistemai sukurti galima pridėti paviršiaus montavimo metodus. 3D PE gali suteikti grandinių gamybos įmonėms ir jų klientams didžiulį techninį ir gamybos pranašumą, ypač lyginant su tradicinėmis 2D PCB.

Prasidėjus COVID-19, sausio ir vasario mėn. Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, ypač Kinijoje, spausdintinių plokščių gamybai turėjo įtakos apribojimai ir vėlavimai. Bendrovės gamybos pajėgumai iš esmės nepasikeitė, tačiau silpna paklausa Kinijoje sukėlė tam tikrų tiekimo grandinės problemų. Vasario mėn. Ataskaitoje Puslaidininkių pramonės asociacija (SIA) atkreipė dėmesį į galimą ilgalaikį su COVID-19 susijusį poveikį verslui už Kinijos ribų. Sumažėjusios paklausos poveikis greičiausiai atsispindės bendrovės antrojo ketvirčio pelne.

Pagrindinės rinkos tendencijos
Tikimasi, kad plataus vartojimo elektronika užims didelę rinkos dalį
Spausdintų plokščių (PCB) gausa bet kuriame elektroniniame įrenginyje, įskaitant skaičiuotuvus ir nuotolinio valdymo pultus, dideles plokštes ir, vis dažniau, buitines prekes, prisideda prie rinkos augimo.

Tikimasi, kad vis didesnis mobiliųjų telefonų naudojimas paskatins pasaulinę PCB rinką. Pavyzdžiui, 2019 m. Pradžioje beveik kiekvienas namų ūkis (97 proc.) Turėjo bent vieną mobilųjį telefoną, o Vokietijos statistikos tarnybos duomenimis, 2014 m. Pradžioje - 94 proc. Tikimasi, kad mobiliojo ryšio abonentų skaičius išaugs nuo 5,1 mlrd. 2002 m. Iki 5,8 mlrd. 2018 m. Ir 2025 m. („GSM 2019“ ataskaita). Spausdintinių plokščių (PCB) gamyba išaugo, nes mobilieji įrenginiai, tokie kaip išmanieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai, tapo mažesni ir patogesni vartotojams.

Be to, dėl didėjančios paklausos rinkos segmente kai kurie rinkos dalyviai, atsižvelgdami į galutinio vartotojo poreikius, pasiūlo kelias PCB partijas.

Pavyzdžiui, AT&S gamina spausdintines plokštes, naudojamas išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, ir tiekia tokias dideles kompanijas kaip „Apple“ ir „Intel“. Be to, „2020“ „Apple“ planuoja pristatyti du skirtingus „iPhone SE 2“ dydžius. Tikėtina, kad būsimoje „iPhone SE 2“ modelio pagrindinėje plokštėje bus naudojami 10 sluoksnių į plokštes panašių plokščių (SLP), kurias greičiausiai gamins AT&S .

Be to, pardavėjai rinkoje daugiausia dėmesio skiria geografinei plėtrai, toliau skatindami šio segmento PCB augimą. Pavyzdžiui, 2020 m. Vasario mėn. „Apple“ tiekėjas „Wistron“ netrukus pradės surinkti „iPhone“ PCB vietoje Indijoje. „Apple“ „iPhone“ PCB pirmiausia buvo gaminami užsienyje, o vėliau importuojami į Indiją. Vykdydama naują strateginį žingsnį, tikimasi, kad vyriausybė nuspręs padidinti tarifus PCB surinkimui.

Tikimasi, kad Šiaurės Amerika užims didelę rinkos dalį
Sparčiai augant plataus vartojimo elektronikos pramonei, spartus daiktų interneto diegimas ir vis daugiau automobilių pramonės taikomųjų programų yra laikomi pagrindiniais veiksniais, galinčiais turėti teigiamą poveikį PCB pardavimui regione. Kokybiškas PCB veikimas ir puikus pakuotės lankstumas prisidės prie jų sėkmės būsimuose sujungimo sprendimuose.

2019 m. Gruodžio mėn. „TTM Technologies, Inc.“, pirmaujanti pasaulyje spausdintinių plokščių produktų, radijo dažnių komponentų ir inžinerinių sprendimų gamintoja. Paskelbė apie naujo inžinerijos centro atidarymą Niujorke. Įsigijusi gamybos ir intelektinės nuosavybės turtą iš „I3 Electronics, Inc.“, bendrovė pasamdė daugelį inžinierių ekspertų, anksčiau dirbusių „I3“, kad pagerintų savo pažangias PCB technologijas ir išplėstų savo patentų portfelį naujoms taikomosioms erdvės ir gynybos sektoriams. . Aukščiausios klasės komercinė rinka.

Be to, pardavėjai rinkoje strategiškai įsigyja savo kompiuterių galimybes. Pavyzdžiui, „Summit Interconnect, Inc.“ neseniai paskelbė apie „Summit Interconnect“ ir supaprastintų grandinių derinį. Įsigijus „Streamline“, „Summit“ būstinė išsiplėtė į tris Kalifornijos vietas. „Racionalizuotos operacijos“ gali žymiai pagerinti įmonės PCB galimybes situacijose, kai technologijos ir laikas yra labai svarbūs.

Tikimasi, kad televizijos žiūrovų skaičius regione augs, nes bus įdiegtos internetinės televizijos platformos, tokios kaip „Netflix“, „Amazon Prime“, „Google Pay“ ir „Sky Go“. Didėjant PCB diegimui televizoriuose, tai paskatins rinką.


Didėjanti mažos, lanksčios elektronikos paklausa bus pagrindinė tendencija rinkoje. Vis daugiau lanksčių grandinių naudojimas elektroniniuose nešiojamuosiuose įtaisuose turės teigiamą poveikį rinkai. Be to, didelis susidomėjimas sulankstomais ar susuktais išmaniaisiais telefonais netrukus sukurs daug galimybių pagrindiniams rinkos dalyviams.


Be to, 2019 m. Gegužę „San Francisco Circuits“ paskelbė apie savo raktų PCB surinkimo galimybių atnaujinimą. Visapusiškas PCB surinkimas per SFC sumažina atsakomybę už dalių pirkimą, medžiagų sąskaitų (BOM), atsargų ir susijusios logistikos tvarkymą, su kuria klientai gali susidurti dirbdami su PCB surinkimo partneriais.

Konkurencingas kraštovaizdis
Dėl „Jabil Inc.“, „Wurth Elektronik Group“ („Wurth Group“), „TTM Technologies Inc. Ji užima rinkos dalį ir yra įsipareigojusi plėsti savo klientų ratą užsienyje. Šios bendrovės naudoja strateginio bendradarbiavimo programas, kad padidintų savo rinkos dalį ir padidintų pelningumą. Tačiau technologijų pažangai ir produktų naujovėms MVĮ plečia savo rinkos dalį, užtikrindamos naujas sutartis ir atverdamos naujas rinkas.

Naujausia pramonės plėtra
2020 m. Kovas - „Boardtek Electronics Corporation“ akcijų biržoje įsigijo „Zhending Technology Holdings Limited“. Po mainų „Boardtek“ taps visiškai „Zhanding“ priklausančia dukterine įmone. „Boardtek“ užsiima daugiasluoksnių PCB kūrimu, gamyba ir prekyba, daugiausia dėmesio skiriant didelio našumo skaičiavimams, aukšto dažnio mikrobangų krosnelėms ir didesniam šilumos išsklaidymo efektyvumui.

2020 m. Vasaris-„TTM Technologies Inc.“ paskelbė atidariusi pažangių technologijų centrą Chippewa Falls mieste, Wis. 40 000 kvadratinių metrų ploto 850 technologijos kelio įrenginys buvo atnaujintas, kad būtų užtikrinta įvairi pažangiausia PCB gamyba sprendimų, kuriuos šiandien galima rasti Šiaurės Amerikoje, įskaitant galimybę gaminti į grindjuostes panašius PCB. „TTM“ įsigijo „i3 Electronics, Inc.“ (i3) turtą 2019 m. Birželio mėn. Ir netrukus po to pradėjo sparčiai atnaujinti įrenginį, kurio gamyba prasidės 2020 m. Sausį.